Film z wyprawy packraftingowej na Ural Subpolarny w Rosji. W trakcie wyjazdu zdobyliśmy najwyższy szczyt Uralu – górę Narodnaja (1895 m) oraz spłynęliśmy na packraftach rzeką Kożym.

Krótki film/pokaz slajdów z wyjazdu na Ukraińskie Polesie. Spływ rzeką Prypeć na packraftach oraz wizyta w miasteczku Lubieszów i rezerwacie „Czeremskim”.

Film z „dojazdowej” oraz powrotnej części naszej overlandingowej wyprawy do Kazachstanu w rejon Mangystau. Na filmie m.in.: Wołgograd (Stalingrad), Wołga, Astrachań i zachodni Kazachstan.
Obejrzyj fotorelację

Film z overlandingowej wyprawy do zachodniego Kazachstanu. W rejon Mangystau. Na filmie fantastyczne pustynne krajobrazy półwyspu Mangyszłak, Plato Ustiurt oraz wybrzeża Morza Kaspijskiego.
Obejrzyj fotorelację

Film z drugiej części wyjazdu do Iranu. Na filmie w kolejności: Pustynia Daszt-e Lut, Jardangi „Kaluts”, Arg-e Bam, Sziraz i zabytki Isfahanu.
Fotorelacja z 2 części wyprawy.

Film z pierwszej części podróży po Iranie. Na filmie w kolejności: przejazd pociągiem Teheran – Bandar Abbas, wyspa Keszm (wieś Laft, kanion Chahkooh, las namorzynowy Hara, jaskinie solne Namakdan), wybrzeże Makran, wulkany błotne, Beludżystan, wulkan Taftan (3941 m).
Fotorelacja z 1 części wyprawy.

Film z krótkiego wypadu w Ukraińskie Karpaty. Na filmie Skały Dobosza, wulkany błotne i kopalnia ozokerytu w Staruni. Wyjście z Rafajłowej  na Małą Sywulę (1815 m) przez dolinę Salatruka i połoniny Bojaryńską oraz Negrową. W trakcie powrotu przez Rumunę zwiedziliśmy również Sygiet Marmaroski i skansen wsi Marmaroskiej, „Wesoły Cmentarz” w Săpânța, cerkiew pod wezwaniem św. Paraskewy w Deseşti.

Film prezentujący jeden z geologicznych fenomenów Rumunii: wulkany błotne (Vulcanii Noroioși). Położone w południowo-wschodniej części Karpat obok miejscowości Berca.

Krótki film z jednego dnia pracy „na linach”. Na filmie mycia 140 metrowego komina ciepłowni w Żywcu.